Skip links

WIRTUALNY SPACER

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Krakowska Poradnia Stomatologiczna prowadzi kompleksowe leczenie stomatologiczne dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej,ortodoncji, protetyki,chirurgii stomatologicznej.

PODNOSZENIE UMIEJĘTNOŚCI

Stosujemy metody leczenia zgodnie z najnowocześniejszymi osiągnięciami stomatologii, jednocześnie zapewniając indywidualne podejście do kazdego pacjenta i przyjazną atmosferę w naszej poradni.

W TROSCE O NAJMŁODSZYCH

Pierwsza wizyta, szczególnie u dzieci, ma charakter wstępny, a jej celem jest zapoznanie się, adaptacja, zebranie wywiadu, wykonanie diagnostyki. Cała wizyta mija w przyjaznej atmosferze, starając się wyeliminować stres u małego pacjenta.

ŚWIATOWY SPRZĘT

Posiadamy własną pracownie RTG, 2 mikroskopy i pracownię protetyczną co ułatwia diagnozę i podnosi komfort leczenia. Poradnia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt gwarantujący jakość, bezpieczeństwo leczenia, spełniając przy tym wszelkie standarty wymagane przez UE.

LUDZIE STOJĄCY ZA KPS

Krakowska Poradnia Stomatologiczna to najlepszy wybór dla osób, które chcą zadbać o swoje zęby w najlepszy możliwy sposób. Jeśli więc dobry dentysta jest poszukiwanym przez Państwa specjalistą, zachęcamy do zapoznania się z naszą kadrą.

TOMASZ NIEBORAK

LEKARZ STOMATOLOG
W 2012 roku ukończył studia na Lwowskim Narodowym Uniwersytecie Medycznym w języku angielskim. W 2013 roku przeprowadził nostryfikację dyplomu na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W kręgu jego zainteresowań jest chirurgia stomatologiczna, stomatologia ogólna oraz endodoncja. Obecnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych konferencjach i kursach. Biegle włada językami angielskim i ukraińskim.

EWA SZKLARSKA

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH
Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Krakowie, uzyskując dyplom lekarza stomatologa w 1981 roku. W 2000 roku uzyskała II stopień specjalizacji z ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Autorka licznych publikacji w prasie specjalistycznej. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym, w tym również dzieci niepełnosprawnych.

MARIA MIERZWIŃSKA - NOWAKOWSKA

LEKARZ STOMATOLOG
Absolwentka wydziału Lekarsko-Dentystycznego CMUJ w Krakowie. Prowadzi leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, endoddoncji protetyki, implantologii, chirurgii. Uczestnik wielu szkoleń i kursów, dzięki którym podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. W kręgu jej zainteresowań jest endodoncja oraz protetyka jak i implantokorony, mosty protetyczne.

MONIKA SZKLARSKA - NIEBORAK

LEKARZ STOMATOLOG
W 2012 roku ukończyła studia na Lwowskim Narodowym Uniwersytecie Medycznym w języku angielskim. W 2013 roku przeprowadziła nostryfikację dyplomu na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W kręgu jej zainteresowań jest ortodoncja. Obecnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach z zakresu leczenia nakładkami Invisalign®. Biegle włada językiem angielskim i komunikatywnie ukraińskim.

MACIEJ RĄCZKIEWICZ

LEKARZ STOMATOLOG
Absolwent CMUJ w Krakowie. Studia ukończył w 2006 roku uzyskując dyplom lekarza stomatologa. W 2008 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Oddziale Chirurgii Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie gdzie pracuje również jako asystent prowadząc zajęcia dydaktyczne ze studentami. Głównym nurtem zainteresowania zawodowego jest implantologia. Prowadzi również leczenie w zakresie wszystkich zabiegów chirurgicznych.

ANNA JANDA

LEKARZ STOMATOLOG
Prowadzi leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii.