Skip links

PREVDENT®

Ochrona przed bolesną nadwrażliwością i jaśniejsze zęby nawet do 8 odcieni! Czy to możliwe? Tak, poznaj system regenerująco-wybielający PrevDent. W naszej ofercie znajdziesz zarówno produkty do profesjonalnego wybielania w gabinecie stomatologicznym, jak i te do stosowania w domu. Tym, co nas wyróżnia jest składnik o nazwie nano‑Hydroksyapatyt.
Prevdent CrWR to system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. To co go odróżnia od innych produktów wybielających dostępnych na rynku to połączenie aktywnej substancji wybielającej - 6% nadtlenek wodoru (6% H2O2) z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. System Prevdent CrWR przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.
Po
Przed

PREVDENT®

Z systemem Prevdent CrWR Twoje zęby mogą być od 7 do 8 odcieni bielsze w około 2 godziny. Około 52% dorosłych osób na świecie cierpi z powodu bólu zębów wywołanych ich nadwrażliwością.

#1 CZYSZCZENIE PRZEBARWIEŃ

Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko utrwalone przebarwienia na zębach. Prevdent „Stain removal" to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.

#2 WYBIELANIE ZĘBÓW

W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie. Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!

#3 REMINERALIZACJA SZKLIWA

Zastosowanie Prevdent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-Hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zębów, jednocześnie eliminując ich bolesną nadwarażliwość.

CZĘSTE PYTANIA

Badania pokazują, że przy zastosowaniu metody firmy Prevdent możemy osiągnąć biel o 7-8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego. Rezultat ten będzie również zależał od obecnego koloru oraz uwarunkowań własnych pacjenta.

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty, takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.

Efekt procedury wybielania zębów za pomocą systemu PrevDent może się utrzymać od 2 do 3 lat. Oczywiście rezultat zależny będzie także od indywidualnych warunków pacjenta oraz nawyków żywieniowych. Pozostałe produkty do higieny marki PrevDent pomagają utrzymać biel tak długo, jak to jest możliwe.

Tak, lampowa procedura wybielania firmy PrevDent jest bezpieczna. W trakcie stosowania tej procedury szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, gdzie głównym z nich jest nano-Hydroksyapatyt (Hydroaksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa, ok. 97%). Hydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. Drugim składnikiem jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru (procentowość zgodna z najnowszymi wymogami prawa unijnego).

Na początku dentysta sprawdzi stan Twoich zębów. Następnie odbędzie się etap zabezpieczenia jamy ustnej, dziąseł oraz ust. Sama procedura trwa około 1 godziny, po tym Twoje zęby znów będą świecić naturalną bielą. Łatwo, szybko i skutecznie.

Prawie każdy pacjent, który ma życzenie, aby jego zęby stały się jaśniejsze i zdrowsze może poprosić w gabinecie o procedurę firmy Prevdent. Dentysta rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i udzieli profesjonalnej porady.

Procedura firmy PrevDent jest niemalże bezbolesna. Tylko w niektórych przypadkach (powiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki Prevdent jest rekomendowana dla pacjentów z nadwrażliwością zębów. Nano-hydroksyapatyt zawarty w aktywnej pianie docelowo mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość przedzabiegową.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że w ciągu ok. 2 godzin Twoje zęby będą bielsze i zdrowsze, a efekt ten będzie utrzymany przez następne 2 lub 3 lata, będzie to inwestycja, której nie pożałujesz. Pamiętaj, bielsze i zdrowsze zęby dodają pewności siebie!